Hlavní tábor na Damašku 2021

TÁBOR JE OD 30. LEDNA OD 18:15 OBSAZEN A Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ JIŽ NEMŮŽEME PŘIPBÍRAT DALŠÍ TÁBORNÍKY.

Rozdělení do oddílů a další věci budeme řešit během víkendu 30. dubna - 2. května. Do té doby se můžete ještě domlouvat kdo s kým, případně spolu s vedoucím například z loňska. Věříme, že nebude takový blázinec jako loňský rok a že se do tábora napěchujeme všichni naráz na celých 14 dní. Možná bude třeba mít čerstvý test, ale to uvidíme...

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
TERMÍN: sobota 4. 7. až sobota 17. 7. 2021 (14 dní) za cenu 3 350 Kč
SRAZ TÁBORNÍKŮ: neděle 4. 7. v 16.00, Pustá Rybná, náves před hospodou
Návštěvní den: neděle 11.7. jestliže bude
Telefon na tábor: 735 970 032
Kontakt: erbes zavináč softer.cz
Program tábora:
LEHCE GRANDIOZNÍ UTILITA V PUSTÉ RYBNÉ


Hlavní vedoucí: Petr Erbes
Zástupce hlavního vedoucího: Michaela Stodolová
Zdravotníci: Ája, Marta
Kuchyňáci: Mrkev, Radek, Marta, Alena A.
Hospodář: Lulu
Sporťák: Dominik Martinů
Maníci: Vasil, Lišák, Adam, Šuler, Gusta, Barča... .
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Dokumenty k táboru: seznam věcí, potvrzení pro lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení pro zaměstnavatele SI STÁHNĚTE...
Potřebujete-li vystavit fakturu, napište na mail: erbes zavináč softer.cz (bez mezer)

PŘEDBĚŽNÉ SEZNAMY ODDÍLŮ

1. oddíl - Vít Hrdlička a Zuzana Ščudlová
Martin Lněnička, Matěj Beneš, Kateřina Jachanová, Viktorie Milánová, Anežka Zahradníčková, Anna Štěpánková, Sára Milánová, Anna Stoklásková, Štěpánka Lelková, Lucie Franková, Karolína Kozlová, Nina Holoubková, Ema Špačková, Marie Vomáčková

2. oddíl - Jirka Toman a Žanda
Veronika Špačková, Terezka Hoplíčková, Šárka Juránková, Anna Kašová, Kateřina Jurenková, Nikola Jurenková, Františka Juklová, Ella M. Pražanová, Jan Minařík, Daniel Koukola, Kryštof Kalina, Daniel Špaček, Viktor Odehnal

3. oddíl - Tereza Šauerová a Ondra Češka
Denisa Popová, Tomáš Pop, Jakub Leinveber, Zdeněk Jílek, Matouš Mikšík, Matyáš Paroulek, Natalie Kyselá, Leontýna Šouláková, Štěpánka šOULÁKOVÁ, Barbora Odehnalová, Klára Dzurňáková, Gita Holoubková, Adéla Vomáčková

4. oddíl - Ondřej Dostál a Nikola Plšková
Bára Lorencová, Nátalie Kollertová, Kryštof Kunc, Hugo Kukusík, Tomáš Vykypěl, Karin Kalibánová, Sarah Sedláčková, Sofie Kalibánová, Kamila Reitschmidová, Norbert Nývlt, Josef Fadrný, Adam Schofield,

5. oddíl - Oliver Erbes a Růženka Grubhofferová
František Hradecký, Jan Morávek, Adam Morávek, Ela Hanzlíková, Vladimír Bárta, Anna Becková, Emma Honcová, Klárka Stodolová, Adéla Bártová, Rozárie Kukusíková, Evelína Vykypělová, Matěj Celta, Viola Celtová

6. oddíl - Johanna Raaschová a Martin Vokál
Ondřej Vlach, Milan Reitschmied, Tomáš Mach, Jiří Šícha, Aneta Wondráková, Lada Barlová, Běla Barlová, Lilian HumpolíkováBára Slavíková, Barbora Jachanová, Nikola Němcová

7. oddíl - Dan Pejchar a Áňa Kozajda
Magdalena Andrlíková, Kateřina Syptáková, Karolína Cihlářová, Adéla Grubhofferová, Agáta Doustejlsí, Sára Melezínková, Kikina Nekvindová, Štěpán Lorenců, Áďa Šlosrů, Péťa Švachů, Máťa Chmelů, Mára Klouzalů, Tomek Juránků, Jirka Konopásků

8. oddíl - Valerie Cechová a Štěpán Švanda
Magdaléna Hrdličková, Maombi Jílková, Clara Schofield, Johana Jelínková, Adéla Hejtmánková, Adéla Paroulková, Petra Ondráčková, Sára Lněničková, Viktor Nývlt, Matěj Pešek, Samuel Rašovský, Štěpán Lálík, Matyáš Švanda, Daniel Rašovský

9. oddíl - Ondřej Cihlář a Štěpán Pejchar
Jakub Tvarůžek, Adam Šídlo, Václav Bzenecký, Matyáš Kunc, Roman Celta, Vojtěch Kovář, Alexej Koukola, Nela Flídrová, Hedvika Slezáková, Lucie Leinveberová, Denisa Němcová, Lucie jílková, Barbora Lidmilová

10. oddíl - Peťáček a Esterka
Zuzana Fadrná, Amálie Loskotová, Veronika Sršňová, Karolína Šouláková, Martina Pešková, Lucie Kotvová, Hana Horáčková, Lucie Horáčková, Kateřina Kastnerová, Jana Juránková, Atila Beneš, Timur Beneš, Jakub Helebrand, Jiří Minařík, Jan Kunhart

11. oddíl - Milda + Denča
Linda Freundová, Dušan Zahradníček, Josef Konopásek, Ivana Havlíková, Barbora Zemánková, Adéla Celtová, Vilém Jílek, Kamila Fadrná, Kryštof Dostál, Jonáš Bednář, Barbora Štěpánková, Daniel Němec

12. oddíl - Vojta + Tim
Štěpán Nespala, Evelína Wondráková, Petra Hápová, Matyáš Plšek, Kateřina Jílková, Dominik Rašovský, Eva Horáčková, Adam Tichý, Kateřina Kotvová, Dominik Šmíd, Noemi Nývltová, Natalie Humpolíková, Anna Kosíková

Seznam táborníků:
Potvrzení o platbě může být zapsáno se zpožděním...
Přihláška na tábor

Variabilní symbolJméno a příjmeníTřídaPlatba
101Nikola Němcová 7 OK
102Anna Štěpánková 5.B. Masarykova OK
103Atila Beneš tercie -
104Natalie Humpolikova 9.trida -
105Lada Barlová 8.tř. OK
106Štěpán Nespala prvák -
107Veronika Sršňová šestá OK
108Daniel Rašovský 7 -
109Daniel Němec 9 OK
110Martina Pešková 5. /6./ OK
111Magdaléna Hrdličková 8.B -
112Linda Freundová 9. -
113Gita Holoubková 5. -
114Adéla Vomáčková 5 -
115Dušan Zahradníček 9 OK
116Matěj Beneš 3 OK
117Adela Paroulková 6.A -
118Tereza Hoplíčková 4.A. OK
119Barbora Štěpánková Kvarta OK
120Noemi Nývltová kvinta OK
121Matyáš Švanda 6 -
122Jan Kunhart 8.B -
123Matyáš Plšek 2.B -
124Václav Bzenecký 7.A -
125Jonáš Bednář 1D střední škola -
126Timur Beneš 6 -
127Aneta Wondráková 8 -
128Běla Barlová 6.tř. OK
129Lillian Humpolikova 6.trida -
130Nina Holoubková 2. -
131Norbert Nývlt 3 OK
132Magdaléna Andrlíková sekunda OK
133JIŘÍ Šícha sekunda OK
134Kateřina Kastnerová 8. -
135Josef Konopásek 9.třída -
136fRAMTIŠEK Hradecký 4 -
137Ivana Havlíková 9.B -
138Jiří Konopásek 6 -
139Rozarie Kukusikova 3.A -
140Bára Lorencová 4. -
141Anna Kašová 5.B OK
142Lucie Jílková 7.C -
143Martin Lněnička 3.A OK
144Kristýna Nekvindová 7 OK
145Sára Melezínková 8 OK
146Sára Milánová 2.A. -
147Viktorie Milánová 2 -
148Vladimír Bárta 5 -
149Lucie Leinveberová 7 OK
150Denisa Němcová 6. ročník -
151Jana Juránková tercie OK
152evelina vykypělová 5 -
153Alexej Koukola 7 -
155Lucie Horáčková 8.A -
156Marie Vomáčková 2 -
157Kryštof Kalina 3 -
158Samuel Rašovský 7 -
159Evelína Wondráková 3. ročník SŠ -
160Adam Šlosr VI. -
161Barbora Lidmilová šestý ročník -
162Kateřina Syptáková 7. OK
163Klara Dzurnakova 5 OK
164Karolína Kozlová 3.A -
165Adam Schofield 4 -
166Anežka Zahradníčková 5 OK
167Clara Schofield 8 -
168Marek Klouzal 6.A OK
169Matyáš Paroulek 3.C -
170Dominik Rašovský druhák -
171Adéla Bártová 3 -
172Hana Horáčková osmá -
173Matyáš Kunc sekunda -
175Nikola Jurenková 3. -
176Nela Flídrová 7 třída OK
177Šárka Juránková 4. OK
178Hugo Kukusik 1 -
179tomáš vykypěl 3 -
180Eva Horáčková sexta -
181Štěpán Lorenc 7. ročník -
182Zdeněk Jílek 4. -
183Kateřina Jurenková 3. -
184Ella Magdalena Pražanová 5.B OK
185Karolína Cihlářová 7. OK
186Jakub Tvarůžek 7. Třída -
187Jakub Leinveber 2 OK
188Anna Becková 4.B OK
189Daniel Koukola 3 -
190Matěj Pešek Sekunda,Gymnazium OK
191Barbora Zemánková 3.E střední škola -
192Viktor Nývlt 7 OK
193Amálie Loskotová 6.B. -
194Sára Lněničková 6.A OK
195Adam Tichý Sexta -
196Tomáš Juránek 6. OK
197Adéla Hejtmánková 7.B -
198JIŘÍ MINAŘÍK 8.C -
199Kryštof Kunc 4.B -
200Matouš Mikšík 2.A -
201Roman Celta 7.D -
202Barbora Jachanová 6.A -
203Karin Kalibánová předškolák OK
204Johana Jelínková 6.A OK
205Anna Kosíková 6.P -
206Štěpánka Lelková 2.A -
207Františka Juklová 5.B OK
208Petra Hápová S2.A -
209Lucie Franková 3.A OK
210Sofie Kalibánová 3.C OK
211Štěpán Lálík 6.B OK
212Kateřina Kotvová sexta -
213Kateřina Jachanová 2.A -
214Petra Ondráčková 6.třída -
215Vojtěch Kovář 7 -
216Maombi Jílková 8. -
217Adam Sidlo 6.A -
218Kamila Reitschmiedová 5.C -
219Bára Slavíková 6.tři (prima) -
220Adéla Celtová prvák -
221Milan Reitschmied 6.B -
222Ondřej Vlach 5.C -
223Natalie Kyselá 5 -
224Sarah Sedláčková 1.C -
225Hedvika Slezakova 7 -
226Anna Stoklásková 3 -
227Lucie Kotvová tercie -
228Matěj Celta 3.C -
229Viola Celtová 4.B -
230jan MINAŘÍK 4.c -
231Vilém Jílek 2.B. (ŠŠ) -
232Daniel Špaček 5.A -
233Štěpánka Šouláková 3. -
234Kateřina Jílková S2.C OK
235Barbora Odehnalova 3 -
236Matěj Chmel 6. ročník -
237Karolína Šouláková 6. -
238Leontýna Šouláková 2. -
239Ema Špačková 2.A -
240Viktor Odehnal 1 -
241Jakub Helebrand 8 -
242Kamila Fadrná prvák OK
243Jan Morávek 5 -
244Denisa Popová 4.A -
245Adam Morávek 3 -
246Petr Schwach 6.C OK
247Emma Honcová 4.A OK
248Josef Fadrný 4.C OK
249Tomáš Pop Předškolák -
250Zuzana Fadrná 5.B OK
251Kryštof Dostál 1. ročník SŠ -
252Veronika Špačková 5 OK
253Agáta Dostálová 7. -
254Dominik Šmíd 6.P -
255Adéla Grubhofferová 2.P (sekunda) OK
256Klárka Stodolova 4.A -
257Tomáš Mach 8.A OK
258Natálie Kollertová 4.B -





Fotografie z roku 2020 od Barči a Radka jsou TADYHLE
Hlavní tábor na Damašku 2019


Video od Štěpána Švandy je TADY.
Vedoucí jsou ZDE.
Fotografie od Barči,Radka a Ryby jsou TADYHLE.

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
Termín: neděle 30. června až sobota 13. července 2019

Téma tábora: SPODET HOR ROMPOH KOMSCI AK ČPŘÍWES




FOTKY Z TÁBORA 2019*
Fotografie od Barči,Radka a Ryby jsou ZDE.

FOTKY Z TÁBORA 2018
Fotografie od Barči, Kačky a Radka, občas vzhůru nohama, občas otočené o 90 stupňů a v rozlišení nic moc jsou ZDE.

FOTKY Z TÁBORA 2017
Fotografie od Barči a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2016
Tady jsou fotografie od Lucky a Radka

Fotky z tábora 2015 od Báry a Katky jsou ZDE.

Fotky z tábora 2014 od Báry jsouZDE.

Fotky z tábora 2013 od Báry

Fotky z tábora 2013 od babičky

Fotky z tábora 2012 od Findyho, Zaviho a Luďky

Fotky z tábora 2011 od Terezky

Fotky z tábora 2010

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 1

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 2

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 3

Neliny fotky z tábora 2007

Fotky tábor 2006

Fotky tábor 2003

Fotky tábor 2002

Hlavní tábor na Damašku v roce 2018

Tábor je od 12. 3. 2017 obsazen.

Plakát na tábor najdete zde.
Dokumenty k táboru: seznam věcí, potvrzení pro lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení pro zaměstnavatele SI STÁHNĚTE...

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
Termín: neděle 1. července až sobota 14. července 2018

Téma tábora:

BYJ OSM

Odjezd: neděle 1. 7. v 16:00 hod. z parkoviště pod Tylákem
Příjezd: sobota 14.7. v 11:00 hod. na parkoviště pod Tylák
Návštěvní den: neděle 8. července od 9:00 do 18:00
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Telefon na tábor: 730691459
Táborový poplatek: 3 100 Kč (k malému navýšení oproti loňsku došlo z důvodu nutného nákupů nových stanů v ceně 150 000 Kč!)
Hlavní vedoucí: Petr Erbes

PŘEDBĚŽNÉ ODDÍLOVÉ SEZNAMY:
MLADŠÍ
1. ODDÍL
VEDOUCÍ Jan Punar a Eliška Flídrová (14)
Anežka Zahradníčková, Tomáš Hlaváček, David Hlaváček, Roman Celta, Adam Kohoutek, František Hradecký, Antonín Krmíček, Lucie Horáčková, Jana Juránková, Hana Horáčková, Barbora Jelínková, Karolína Šouláková, Lucie Střítezská

2. ODDÍL
VEDOUCÍ Dan Pejchar a Anita Kozáková (12)
Jindřich Lapáček, Daniel Špaček, Adéla Muselová, Sára Melezínková, Jakub Helebrant, Dominik Bouška, Magdaléna Andrlíková, Kateřina Syptáková, Veronika Srnská, Kristýna Nekvindová, Kateřina Kastnerová, Lucie Kotvová

3. ODDÍL
VEDOUCÍ Marie Procházková a Ondřej Dostál (14)
Aneta Wondráková, Lucie Doležalová, Petronila Kabátová, Adéla Vomáčková, Klára Stodolová, Linda Melišíková, Petra Drahošová, Kateřina Jurenková, Nikola Jurenková, Daniel Rašovský, Samuel Rašovský, Atila Beneš, Timur Beneš, Standa Kosina, Jan Kunhart

4. ODDÍL
VEDOUCÍ Martin Vokál a Barbora Tomanová (12)
Agáta Dostálová, Veronika Špačková, Běla Barlová, Lada Barlová, Bára Slavíková, Lota Kučerová, Marek Klouzal, Tomáš Juránek, Pelayo Tosal, Adam Morávek, Jan Morávek, Ondřej Prokop

5. ODDÍL
VEDOUCÍ Oliver Erbes a Eliška Jantačová (12)
Michaela Sílová, Liboslav Kadlec, Ondřej Bartoň, Klára Dzurňáková, Natálie Vostřelová, Hedvika Slezáková, Alexej Koukola, Lilian Humpolíková, Adéla Utz, Kristýna Ryplová, Kateřina Pospíšilová, Kryštof Pohorský

STARŠÍ
6. ODDÍL
VEDOUCÍ Jakub Ustohal a Růžena Grubhofferová (14)
Linda Freundová, Barbora Štěpánková, Barbora Zemánková, Mia Humpolíková, Maombi Jílková, Natálie Humpolíková, Jan Kaša, Viktor Dvořák, Štěpán Nespala, Dominik Rašovský, Matyáš Plšek, Daniel Němec, Jan Brokl, Martin Síla

7. ODDÍL
VEDOUCÍ Miloslav Suka a Denisa Kalánková (13)
Vilém Jílek, Kateřina Hrnčířová, Kryštof Dostál, Jonáš Bednář, Zuzana Dvořáková, Karolína Makovská, Noemi Nývltová, Anna Kosíková, Eva Horáčková, Kateřina Kotvová, Daniel Martinů, Adam Tichý, Samuel Mašek

8. ODDÍL
VEDOUCÍ Vojta Skoumal a Žaneta Martinů (14)
Karolína Vendolská, Jan Světlák, Jakub Hlaváček, Jan Hlaváček, Matěj Mitáš, Přemysl Mitáš, Viktor Nývlt, Dušan Zahradníček, Kateřina Jílková, Petra Hápová, Clara Schofield, Magdaléna Hrdličková

HOVÍNI
9. ODDÍL
VEDOUCÍ Petr Erbes a Ester Ošťádalová (15)
Filip Doležal, Nicola Helebrandová, Tereza Vomáčková, Zuzana Kozáčková, Evelína Vondráková, Veronika Jurenková, Julie Hloušová, Kateřina Houdková, Václav Suk, Matěj Punar, Matěj Šauer, Jan Pospíšil, Tim Raasch, Vít Hrdlička, Patrik Dvořáček

10. ODDÍL
VEDOUCÍ David Beran a Kateřina Tobyšková (15)
Markéta Syptáková, Anna Andrlíková, Jan Cihlář, Jakub Cihlář, Jakub Slezák, Ondřej Češka, Radim Hnát, Dominik Martinů, Štěpán Pejchar, Jiří Toman, Michaela Štějdířová, Žaneta Jantačová, Kateřina Němcová, Lucie Štěpánková, Klaudie Štěpánková, Rozálie Stodolová, Zuzana Hloušová


Kontakt: tel.:466440063 nebo 466440089 ideálně však erbes@softer.cz



FOTKY Z TÁBORA 2018
Fotografie od Barči, Kačky a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2017
Fotografie od Barči a Radka



FOTKY Z TÁBORA 2016
Fotografie od Lucky a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2015 OD BÁRY A KATKY

FOTKY Z TÁBORA OD BÁRY 2014

Fotky z tábora od Báry 2013

Fotky z tábora od babičky 2013

Fotky z tábora 2012 od Findyho, Zaviho a Luďky

Fotky z tábora 2011 od Terezky

Fotky z tábora 2010

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 1
Luďčiny fotky z tábora 2009 část 2
Luďčiny fotky z tábora 2009 část 3

Neliny fotky z tábora 2007
Fotky tábor 2006
Fotky tábor 2003
Fotky tábor 2002